آرشیو اخبار

مسابقه ی پنجره ای به آفتاب

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار در کشور برگزار می نماید

طرح قرآنی پنجره ای به آفتاب شامل سودوکوهای قرآنی ویژه ی استادان ، کارکنان و دانشجویان زمان ثبت نام و دریافت کتب: 27 اردیبهشت لغایت 7 خرداد 93 آخرین مهلت تحویل کتب به معاونت فرهنگی : 13 خرداد 93 همراه با جوایز ارزنده

ادامه مطلب
گسترش فرهنگ احسان و نیکوکاری

برگزاری بازارچه خیریه

دانشجویان دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی با همکاری مؤسسه خیریه زنجیره امید اقدام به برگزاری بازارچه خیریه به منظور کمک به کودکان ناتوان مالی مبتلا به بیماری های قلبی، ارتوپدی و ترمیمی نموده است.

ادامه مطلب
جلسه تصویب موضوع و پروپوزال

جلسه تصویب موضوع و پروپوزال گروه مدیریت بازرگانی (کارشناسی ارشد)

قابل توجه دانشجویان مدیریت بازرگانی (کارشناسی ارشد) ،جلسه تخصصی تصویب موضوع و پروپوزال در ۲۸ اردیبهشت ساعت ۱۲ در اتاق جلسات ساختمان شریعتی برگزار می گردد.

ادامه مطلب
جلسه ریاست محترم دانشکده و معاونین

جلسه ریاست محترم دانشکده و معاونین با دانشجویان

احتراما به استحضار می رساند نشست صمیمانه ریاست محترم دانشکده و معاونین محترم با دانشجویان در مورخه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۱۲ در سالن آمفی تئاتر مرکز قلهک برگزار می گردد .

ادامه مطلب
مجلس ترحیم آقای دکتر کاظم نجفی علمی

در گذشت استاد محترم جناب آقای دکتر کاظم نجفی علمی

با نهایت تاسف و تاثر در گذشت مرحوم استاد محترم جناب آقای دکتر کاظم نجــــــفی علمی را از طــرف کلیه اسـاتید و هــــمکاران تسلیت عرض می نماییم. و از خداوند منان طلب مغفرت برای آن مرحوم وصبر جزیل برای بازماندگان خواستاریم. مجلس ترحیم :روز سه شنبه ۲۳/۰۲/۹۳ از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ در مسجد حضرت ولیعصر(عج) واقع در خیابان خالد اسلامبولی جنب پارک ساعی برگزار می گردد.

ادامه مطلب