آرشیو اخبار

اطلاعیه رفع نواقص پروپوزال

رفع نواقص پروپوزال

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ارشدی که پایان نامه خود را در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ اخذ کرده اند و پروپوزال آنها در جلسات شورای گروه آموزش زیربط طرح گردیده است .جهت اطلاع از مصوبه شورا می باید تا تاریخ (۰۷/۰۴/۹۴) به امور پژوهشی دانشکده مراجعه نمایید. لذا در صورت عدم مراجعه در مهلت تعیین شده،عواقب آن برعهده دانشجوی زیربط می باشد.

ادامه مطلب
اطلاعیه دروس ناتمام نیمسال دوم 94-93

اطلاعیه برنامه تشکیل کلاس های جبرانی و برنامه امتحانی دروس ناتمام

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می رساند دروس مندرج در پیوست ناتمام اعلام گردیده است که برنامه تشکیل کلاس های جبرانی و نیز برنامه امتحان این دروس در پیوست اعلام میگردد.

ادامه مطلب
قابل توجه دانشجویان گرامی

خبر مهم

قابل توجه دانشجویان گرامی آخرین اطلاعیه های آموزشی-دانشجویی-پژوهشی-فرهنگی را می توانید در قسمت اخبار و اطلاعیه ها ملاحظه فرمایید.

ادامه مطلب
تبریک مقاله

تبریک به سرکار خانم ماه سمای اسدی

به سرکار خانم دکتر دارابی و خانم ماه سمای اسدی بابت پذیرش مقاله ی ISI با عنوان تخصیص بهینه منابع اعتباری در سازمان جنگل ها ،مراتع و آبخیزداری کشور با مدل برنامه ریزی آرمانی تبریک عرض می گردد.

ادامه مطلب
تبریک مقاله

تبریک به جناب آقای احسان راکعی

به آقای دکتر محمد رضا عسگری و آقای احسان راکعی بابت پذیرش مقاله ISI با عنوان رابطه عملکرد شرکت،پاداش مدیران اجرایی و نوسانات حجم سرمایه گذاری انجام شده ،جریان نقدی ورودی حاصل از سرمایه گذاری و اهرم شرکتی در شرکت های پذیرفته شده در بورس و اوراق بهادار تهران تبریک عرض می گردد.

ادامه مطلب